Strefa Rodzica
272
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-272,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,transparent_content,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
Informacje

Przedszkole Prywatne Guzikowo na Ruczaju zaprasza dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Placówka czynna jest w godz. 8:00-17.30.

Przedszkole Guzikowo jest zamknięte:

– w święta i dni ustawowo wolne od pracy;

– w Wigilię, Sylwestra oraz Wielki Piątek;

– w jeden tydzień małopolskich ferii zimowych;

– w sierpniu.

W naszym przedszkolu zjadamy posiłki  (śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, a także napoje) przygotowywane przez firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu Dzieci.

Małymi krokami staramy się wprowadzać duże zmiany w żywieniu dzieci, przede wszystkim poprzez kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych.

Istnieje możliwość dostosowania posiłków według potrzeb dziecka i zaleceń lekarza specjalisty w przypadku dzieci z nietolerancjami pokarmowymi.

Opłaty

Czesne

Miesięczna opłata stała za świadczone przez Przedszkole usługi (czesne) wynosi 890,00,00 zł. Jeżeli do Guzikowa uczęszcza jednocześnie więcej niż jedno dziecko (rodzeństwo), opłata miesięczna (czesne) za drugie dziecko i kolejne wynosi 840,00 zł/dziecko.

Opłata za czesne obowiązuje przez cały rok szkolny (12 miesięcy w roku od 1 września 2022 do 31 sierpnia 2023 r.).

Wpisowe

Rodzic/Opiekun z chwilą zapisu dziecka do Przedszkola dokonuje bezzwrotnej wpłaty (wpisowe) w wysokości 700,00zł. Wpisowe stanowi gwarancję przyjęcia dziecka do Przedszkola i jest pobierane corocznie. Jeżeli jednocześnie uczęszcza do Przedszkola więcej niż jedno dziecko, wpisowe za drugie dziecko wynosi 600,00 zł. Za trzecie dziecko i kolejne nie jest pobierana opłata wpisowego. Coroczne wpisowe obejmuje: ubezpieczenie NNW na dany rok szkolny, a także wyprawkę przedszkolaka, pomoce dydaktyczne, artykuły higieniczne i inne.

Koszty wyżywienia

Przedszkole zapewnia posiłki przygotowywane przez firmę specjalizującą się w żywieniu Dzieci (śniadanie, drugie śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek). Koszt dziennego wyżywienia wynosi 18,00 zł i należy pomnożyć go przez liczbę obecności dziecka w danym miesiącu.

Prawo odliczenia opłaty za wyżywienie przysługuje wyłącznie w przypadku zgłoszonej do godz. 19.00 dnia poprzedniego (śniadanie i II śniadanie) oraz do godz. 8:30 (obiad i podwieczorek) nieobecności dziecka w Przedszkolu.

Rodzice zobowiązują się dokonywać wpłat z tytułu czesnego i wpisowego, a także innych, jeżeli takie powstaną, na konto Przedszkola:

PKO BP 49 1020 2892 0000 5102 0572 9605

Zapisy

Rekrutacja do Przedszkola Prywatnego Guzikowo na rok szkolny 2022/2023 trwa.

Zapewniamy opiekę i edukację dzieciom w wieku 2,5 – 6 lat.

Aby zapisać dziecko należy umówić się na spotkanie, wypełnić kartę zapisu oraz dokonać wpłaty wpisowego.

O przyjęciu do naszego Przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń, złożenie kompletnych dokumentów oraz dokonanie wpłaty wpisowego.

dokumenty

Dokumenty do pobrania:

Karta informacyjna dziecka