Strefa Rodzica
272
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-272,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,transparent_content,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Informacje

Przedszkole Prywatne Guzikowo na Ruczaju zaprasza dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Placówka czynna jest w godz. 8:00-16:30.

Przedszkole Guzikowo jest zamknięte:

– w święta i dni ustawowo wolne od pracy;

– w Wigilię, Sylwestra oraz Wielki Piątek;

– w jeden tydzień małopolskich ferii zimowych;

– w sierpniu.

Przedszkole posiada własną kuchnię, gdzie codziennie przygotowywane są zdrowe i smaczne posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, a także napoje. Korzystamy z warzyw i owoców pochodzących z Guzikowego ogrodu, a potrawy doprawiamy świeżymi ziołami z naszych przedszkolnych grządek.

Małymi krokami staramy się wprowadzać duże zmiany w żywieniu dzieci, przede wszystkim poprzez kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych.

Istnieje możliwość dostosowania posiłków według potrzeb dziecka i zaleceń lekarza specjalisty w przypadku dzieci z nietolerancjami pokarmowymi.

Opłaty

Czesne

Miesięczna opłata stała za świadczone przez Przedszkole usługi (czesne) wynosi 760,00,00 zł. Jeżeli do Guzikowa uczęszcza jednocześnie więcej niż jedno dziecko (rodzeństwo), opłata miesięczna (czesne) za drugie dziecko i kolejne wynosi 720,00 zł/dziecko.

Opłata za czesne obowiązuje przez cały rok szkolny (12 miesięcy w roku od 1 września 2021 do 31 sierpnia 2022 r.).

Wpisowe

Rodzic/Opiekun z chwilą zapisu dziecka do Przedszkola dokonuje bezzwrotnej wpłaty (wpisowe) w wysokości 600,00zł. Wpisowe pobierane jest corocznie i stanowi gwarancję przyjęcia dziecka do Przedszkola. Jeżeli jednocześnie uczęszcza do Przedszkola więcej niż jedno dziecko, wpisowe za drugie dziecko wynosi 500,00 zł. Za trzecie dziecko i kolejne nie jest pobierana opłata wpisowego. Coroczne wpisowe obejmuje: ubezpieczenie NNW na dany rok szkolny, a także wyprawkę przedszkolaka, pomoce dydaktyczne, artykuły higieniczne i inne.

Koszty wyżywienia

Przedszkole zapewnia posiłki przygotowywane w naszej kuchni (śniadanie, drugie śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek). Koszt dziennego wyżywienia wynosi 20,00 zł i należy pomnożyć go przez liczbę obecności dziecka w danym miesiącu.

Prawo odliczenia opłaty za wyżywienie przysługuje wyłącznie w przypadku zgłoszonej do godz. 8:30 nieobecności dziecka w Przedszkolu.

Rodzice zobowiązują się dokonywać wpłat z tytułu czesnego i wpisowego, a także innych, jeżeli takie powstaną, na konto Przedszkola:

PKO BP 49 1020 2892 0000 5102 0572 9605

Zapisy

Rekrutacja do Przedszkola Prywatnego Guzikowo na rok szkolny 2021/2022 trwa.

Zapewniamy opiekę i edukację dzieciom w wieku 2,5 – 6 lat.

Aby zapisać dziecko należy wypełnić kartę zapisu oraz dokonać wpłaty wpisowego.

O przyjęciu do naszego Przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń, złożenie kompletnych dokumentów oraz dokonanie wpłaty wpisowego.

dokumenty

Dokumenty do pobrania:

Karta informacyjna dziecka