Strefa Rodzica
272
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-272,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,transparent_content,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
Informacje

Przedszkole Prywatne Guzikowo na Ruczaju zaprasza dzieci w wieku 2,5 – 6 lat.

Placówka czynna jest w godz. 8:00-17.30.

Przedszkole Guzikowo jest zamknięte:

– w święta i dni ustawowo wolne od pracy;

– w Wigilię, Sylwestra oraz Wielki Piątek;

– w jeden tydzień małopolskich ferii zimowych;

– w sierpniu.

W naszym przedszkolu zjadamy posiłki  (śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek, a także napoje) przygotowywane przez firmę cateringową specjalizującą się w żywieniu Dzieci.

Małymi krokami staramy się wprowadzać duże zmiany w żywieniu dzieci, przede wszystkim poprzez kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych.

Istnieje możliwość dostosowania posiłków według potrzeb dziecka i zaleceń lekarza specjalisty w przypadku dzieci z nietolerancjami pokarmowymi.

Opłaty

Czesne

Miesięczna opłata stała za świadczone przez Przedszkole usługi (czesne)  w roku szkolnym  wynosi 1150,00,00 zł. Jeżeli do Guzikowa uczęszcza jednocześnie więcej niż jedno dziecko (rodzeństwo), opłata miesięczna (czesne) za drugie dziecko i kolejne wynosi 1100,00,00 zł/dziecko.

Opłata za czesne obowiązuje przez cały rok szkolny (12 miesięcy w roku od 1 września 2024 do 31 sierpnia 2025 r.).

Wpisowe

Rodzic/Opiekun z chwilą zapisu dziecka do Przedszkola dokonuje bezzwrotnej wpłaty (wpisowe) w wysokości 700,00zł. Wpisowe stanowi gwarancję przyjęcia dziecka do Przedszkola i jest pobierane corocznie. Jeżeli jednocześnie uczęszcza do Przedszkola więcej niż jedno dziecko, wpisowe za drugie dziecko i kolejne dziecko wynosi 650,00 zł.  Coroczne wpisowe obejmuje: ubezpieczenie NNW na dany rok szkolny, a także wyprawkę przedszkolaka, pomoce dydaktyczne, artykuły higieniczne i inne.

Koszty wyżywienia

Przedszkole zapewnia posiłki przygotowywane przez firmę specjalizującą się w żywieniu Dzieci (śniadanie, drugie śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek). Koszt dziennego wyżywienia wynosi 18,00 zł i należy pomnożyć go przez liczbę obecności dziecka w danym miesiącu.

Prawo odliczenia opłaty za wyżywienie przysługuje wyłącznie w przypadku zgłoszonej do godz. 19.00 dnia poprzedniego (śniadanie i II śniadanie) oraz do godz. 7.00 (obiad i podwieczorek) nieobecności dziecka w Przedszkolu.

Rodzice zobowiązują się dokonywać wpłat z tytułu czesnego i wpisowego, a także innych, jeżeli takie powstaną, na konto Przedszkola:

PKO BP 49 1020 2892 0000 5102 0572 9605

Zapisy

Rekrutacja Dzieci do Przedszkola Prywatnego Guzikowo na rok szkolny 2024/2025 trwa.

Zapewniamy opiekę i edukację dzieciom w wieku 2,5 – 6 lat.

Aby zapisać dziecko należy umówić się na spotkanie, wypełnić kartę zapisu oraz dokonać wpłaty wpisowego.

O przyjęciu do naszego Przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń, złożenie kompletnych dokumentów oraz dokonanie wpłaty wpisowego.

dokumenty

Dokumenty do pobrania:

Karta informacyjna dziecka